¨
Autoškola Brno KUBIS Výuka řidičů v Brně

Autoškola Brno - kurzy

Nabídka kurzů na řidičský průkaz
Přihláška
Autoškola Brno –  provádí výuku v řízení vozidel skupin:

Řidičský průkaz skupiny Am

Řidičský průkaz skupiny AM opravňuje k řízení malého motocyklu nebo mopedu s maximální konstrukční rychlostí do 45 km v hodině.

 

Řidičský průkaz skupiny A1

Řidičský průkaz skupiny A1 opravňuje k řízení motocyklu do objemu 125 ccm a do výkonu 11 kW.

 

Řidičský průkaz skupiny A2

Řidičský průkaz skupiny A s omezením opravňuje k řízení motocyklu do výkonu 35 kW a do poměru 0,16 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.

 

Řidičský průkaz skupiny A

Řidičskýprůkaz skupiny A bez omezení opravňuje k řízení motocyklu o výkonu nad 35 kW a nebo o poměru nad 0,2 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.

 

Řidičský průkaz skupiny B

Řidičský průkaz skupiny B opravňuje k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a max. počtu 8 pasažérů plus řidič (případně s přívěsem do 750 kg). Dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5 tuny.

 

Řidičský průkaz skupiny B+E

Řidičský průkaz skupiny B+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené osobním automobilem a přívěsem o celkové hmotnosti nad 750 kg a jízdní soupravy, která nespadá pod skupinu B.

 

Řidičský průkaz skupiny C

Řidičský průkaz skupiny C opravňuje k řízení motorových vozidel o celkové hmotnosti přesahující 3500 kg, pokud nejsou určena k přepravě osob. K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.

 

Řidičský průkaz skupiny C+E

Řidičský průkaz skupiny C+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené nákladním automobilem a přívěsem nebo návěsem bez omezení hmotnosti soupravy (tj. kamion s přívěsem nebo návěsem).

 

Řidičský průkaz skupiny T

Řidičský průkaz skupiny T opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů. K motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo.

Výuka v řízení vozidel skupin:

Přihláška

  Odesláním tohoto online formuláře souhlasíte s tím, že vás na základě vyplněných osobních údajů můžeme kontaktovat za účelem přihlášky do kurzu autoškoly. Podrobnější informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Autoškola Brno– provádí výuku v řízení vozidel skupin:

  N

  AM, A1, A2, A, B, B96, B+E, C, C+E, T

  N

  Zdokonalovací kondiční jízdy.

  N

  Školení řidičů.

  N

  Výuku nových učitelů autoškoly.

  N

  Navrácení řidičského oprávnění – bodový systém.